Заполнение и исправление ошибок в новой форме 1ДФ

Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4.        
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.

Порядок отражения военного сбора в новой форме №1-ДФ - разъяснения от ДФС

Зокрема, ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві роз'яснює, що в розділі ІІ оновленої форми № 1ДФ для відображення сум доходу, з якого утримують військовий збір, відведено два рядки: «Військовий збір» та «Військовий збір – виключення».
У рядку «Військовий збір» відображають:
 • у графі «Загальна сума нарахованого доходу (грн., коп.)» – загальну суму нарахованого протягом кварталу всім фізособам доходу, із якого утримують військовий збір;
 • у графі «Загальна сума виплаченого доходу (грн., коп.)» – загальну суму фактично виплачену протягом звітного кварталу;
 • у графі «Загальна сума утриманого податку, збору ( грн., коп.)» «нарахованого» -  сума утриманого з усіх фізосіб військового збору протягом звітного кварталу;
 • у графі «Загальна сума утриманого податку, збору ( грн., коп.)» «перерахованого» - сума військового збору, фактично сплаченого протягом звітного кварталу до бюджету.
Графи заповнюються у грошовій формі – у гривнях із копійками.
У разі допущення помилки у ІІ розділі у рядку «Військовий збір – виключення» повторюється всі графи помилкового рядка, у рядку «Військовий збір» відображається виправлена (правильна)  інформація.

Как заполнить графы 3а и 3 расчета по ф. № 1ДФ

ГФСУ ответила на вопрос, как заполнить графы 3а и 3 расчета по ф. № 1ДФ, а именно - без вычета сумм НДФЛ, ЕСВ и военного сбора (в периоде взимания) или с вычетом, если заработная плата выплачивается систематически.
В графе 3а начисленный доход отражается полностью, без вычета из суммы дохода сумм НДФЛ, ЕСВ и военного сбора (в периоде его взимания), которые согласно закону взимаются за счет дохода наемного лица.
В графе 3 расчета по ф. № 1ДФ отражается сумма фактически выплаченного дохода плательщику налога в соответствии с начисленным доходом, а именно - без вычета из суммы начисленного дохода сумм НДФЛ, ЕСВ и военного сбора (в периоде его взимания), которые согласно закону взимаются за счет дохода наемного лица. (по материалам ЛІГА:ЗАКОН)

Исправление ошибок в разделе 1 и 2 формы 1ДФ

   Коригування показників розділу I:      
 • для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» - на виключення рядка;      
 • для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» - на введення рядка;      
 •  для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» - рядок на виключення, а в другому – «0» - рядок на введення.    
    Коригування показників розділу II:    
 •  підрозділ «Оподаткування процентів»:      
  •  для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування процентів - виключення**» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування процентів» відобразити правильну інформацію;  
 • підрозділ «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею»:    
  • для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею - виключення***» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» відобразити правильну інформацію;        
 • підрозділ «Військовий збір»:
  • для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір - виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.
Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4.

Источник: ]]>http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=165849]]>
© Buhgalter911.com