COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тестів: новий сервіс «Дії»

У «Дії» з'явилася можливість отримати COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тестів, але поки послуга знаходиться на стадії бета-тестування

За ]]>інформацією]]> Михайла Федорова, наразі Дія та медичні лабораторії ДІЛА, Ескулаб, Смартлаб та Дніпролаб починають бета-тестування COVID-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів. Беріть участь і надсилайте нам свій фідбек. Реєстрація — за ]]>посиланням]]>.

Після завершення бета-тестування в застосунку можна буде підтягнути результати ПЛР-тестів та інших українських лабораторій. ]]>Міністерство цифрової трансформації України]]> спільно з ]]>Міністерство охорони здоров'я України]]> та ]]>НСЗУ Національна служба здоров'я]]> України зараз активно працює над їх підключенням. Сертифікат діятиме 72 години.

Зараз у застосунку Дія також доступні: міжнародний, “жовтий” та “зелений” внутрішні COVID-сертифікати про вакцинацію. “Жовтий” сертифікат можна отримати після однієї дози вакцини. Він діє 120 днів. А міжнародний та “зелений” діють 365 днів. Уже 5 мільйонів українців згенерували свої COVID-сертифікати.

Пятница, 5 Ноябрь, 2021

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов