Новий сервіс від ГФС, який спростить заповнення декларації. Детальна відео-інструкція

ГФС представила новий сервіс з автоматичного заповнення декларації у зв'язку з початком 1.01.2019 кампанії по декларуванню доходів, які були отримані протягом 2018 року.

Новий сервіс доступний в сервісі "Електронний кабінет платника податків від ДФС". Його основні цілі співробітники ДФС озвучили як:

  • поліпшення якості обслуговування платників;

  • спрощення процедури подання податкової декларації.

Суть сервісу зрозуміла з його назви і полягає в автоматичному заповненні деяких полів декларації. Дані для автоматичного заповнення беруться з Державного реєстру.

Використовувати цей новий сервіс мають право:

  • фізичні особи, які зобов'язані подавати річну податкову податкову декларацію про майновий стан і доходи;

  • особи, які мають право подання декларції для отримання податкової знижки;

  • особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Зрозуміло, що для подання декларації в електронній формі з автоматичним заповненням, потрібно спочатку отримати електронний цифровий підпис в будь-якому АЦСК.

Зверніть увагу, що автоматично декларація буде заповнена не повністю. Це пов'язано з тим, що в Держ.реєстрі не відображатимуться дані про доходи, які були отримані від фізосіб та іноземні доходи. Тому документ, швидше за все, доведеться редагувати в ручному режимі.

При заповненні декларації у "Електронний кабінет платника податків від ДФС (Сайт сервісу: ]]>https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx]]>) ви знизите помилки при заповненні документа, скоротіть час на подачу звітності.

Детальна відео інструкція, де співробітники ГФС показують, як використовувати новий сервіс з автоматичного заповнення:

Пятница, 11 Январь, 2019

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов