Як конвертувати Ключі Приват Банку в M.E.Doc?

]]>Приват24 [iOS, Android] UA]]>

В програмі M.E.Doc всі документи  підписуються електронними цифровими підписами. ЕЦП Ви можете отримати у акредитованих центрах, але варто звернути увагу, що програма M.E.Doc може працювати з певними АЦСК, а саме:

Зараз ми розглянемо, як успішно використовувати ключі Приват Банку в Медку (ми будемо використовувати ключі для юридичної особи).

Ключ приват банку - це файл з розширенням JKS. Для підписання звітів в програмі нам необхідно конвертувати ключ для зрозумілого програмі розширення zs2. Запускаємо M.E.Doc, далі «Адміністрування» - «Сертифікати».

У вікні, відкриваємо вкладку «Сервіс» - «Конвертація ключа JKS».

Програма запропонує вибрати файл ключа (він повинен бути у Вас на комп'ютері або на флешці). Потім необхідно вказати папку, куди хочемо зберегти перетворений варіант ключа. У нижньому полі вводимо пароль ключа JKS і натискаємо «Конвертувати».

Якщо все зроблено вірно, то M.E.Doc повідомить про успішну конвертацію.

У папці кінцевого результату, у нас повинно з'явитися 2 файли з розширенням. zs2 (це безпосередньо наші конвертовані ключі) і 4 файли сертифікатів .crt. Якщо ви робили конвертацію ключів для фізичної особи без друку, то у вас буде 1 файл .zs2, і 2 сертифіката .crt.

Повертаємося в вкладку "Сертифікати", натискаємо на кнопку Додати (на рис. пункт 1.), вибираємо всі отримані сертифікати з папки в яку конвертували ключі і натискаємо кнопку відкрити.

Після завантажаться сертифікати Вашого підприємства і програма запропонує Вам «Змінити налаштування комплекту підписів», в запропонованому запиті виберете «Так». 

У меню налаштування підписів, натиснувши на стрілочку біля типу документів (наприклад «Звітність») виберіть перелік підписів, які необхідно ставити на даний тип документів – натисніть «Ок».

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов