Загрузка и установка и обновление ПО "Соната"

Завантажити актуальну версію Сонати можна на офіційній сторінці або на нашому сайті у розділі "Соната".
Подальше оновлення буде відбуватися автоматично за умови підключення вашого комп'ютера до Інтернету та відсутності перешкод антивіруса.
Після завантаження, якщо ви маєте права адміністратора на ПК просто запустіть отриманий файл sonata_setup.exe. Інакше, запустіть інсталятор від імені адміністратора.
Якщо ви не маєте прав адміністратора, зверніться за допомогою до людини відповідальної за налаштування вашого ПК. Без прав адміністратора встановлення Сонати неможливе.
У вікні привітання натисніть кнопку "Далі", після чого з'явиться вікно ліцензійної угоди
Для інсталяції програми потрібно погодитись з умовами ліцензії, вибравши пункт "Я приймаю умови угоди", і знову натиснути кнопку "Далі". Якщо ви повторно інсталюєте програму, можливо з'явиться вікно з попередженням, про запущений процес модуля автоматичного онолвення.
На вкладці "Вибір шляху встановлення" зазначається рекомендоване місце встановлення Сонати. За бажанням, ви можете самостійно обрати папку для встановлення програми.
Натискаємо "Далі" та переходимо до вкладки додаткових завдань, яка дозволяє вимкнути функцію автоматичного оновлення.
                                                                                                                                                  
Зверніть увагу! Якщо ви вимкнете функцію автоматичного оновлення програми, вам треба буде самостійно слідкувати за виходом нових версій Сонати, та встановлювати їх .
Натискаємо "Далі" та переходимо до завершального етапу встановлення програмного забезпечення.
                                                                                                                          
Оберіть "Автоматично закрити програми" та натисність "Далі". Через декілька секунд встановлення Сонати буде завершено і ви зможете почати користуватися програмою.

Оновлення програми СОНАТА

При наявності інтернет-з'єднання, Соната автоматично оновлюється протягом 30 хвилин з моменту публікації свіжої версії (оновлення може завантажуватись довше, залежно від швидкості інтернету та навантаження на сервер оновлень). Після завантаження оновлення, програма інформує користувача про наявність нової версії повідомленням у рядку статусу.
                                                                                                                   
Після натиснення на цей напис вам буде запропоновано перезапустити Сонату для встановлення нової версії.
                                                                                                                    
Коли з якихось причин автоматичне оновлення для вас недоступне чи небажане, тоді ви завжди можете завантажити актуальну версію програми на нашому сайті prokey.org.ua, та запустити оновлення вручну. Встановлювати оновлення можна поверх на будь-яку попередню версію Сонати. При цьому сама програма повинна бути закрита.
Зверніть увагу! Дані користувача (профілі та звіти) не змінюються після встановлення програми поверх існуючої версії.
Автоматичне оновлення можна вимкнути. Для цього слід завантажити оновлення самостійно з нашого сайту, запустити, і на сторінці "Вибір додаткових завдань" зняти галку "Увімкнути автоматичне оновлення програми" . Але після цього вам потрібно буде самостійно слідкувати за виходом оновлень та встановлювати їх.
Також оновлення можна завантажити на нашому сайті Соната.

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов