Обновления программ электронной отчетности.

Проверка предприятий

Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

]]>https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch]]>

Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДР) здійснюється відповідно до частини 2 статті 7 ]]>Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"]]>.

Безкоштовний пошук у ЄДР відрізняється від надання відомостей з реєстру на платній основі, детальніше про критерії пошуку та інформацію, що включається до безкоштовного пошуку, можна ознайомитись на сторінці "]]>Інформація]]>".

]]>]]>

Похожие материалы

Право на НДС-корректировки при повторной регистрации

Податківці роз’яснили, що повторно зареєстрована платником ПДВ особа є таким платником з нової дати її реєстрації, а тому не може складати та реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) розрахунки коригування до податкових накладних, складені в період до анулювання її попередньої ре

Изменение размера минимальной зарплаты - 1378 грн.

С 1 сентября 2015 года размер минимальной заработной платы составляет 1 378 грн.

Верховная Рада Украины 17 сентября внесла соответствующие изменения в Закон Украины от 28.12.2014 г. № 80-VIII “О Государственном бюджете Украины на 2015 год”.

Заполнение формы «Отчет по труду» (№1-ПВ квартальная)

Статистическая отчетность по форме №1-ПВ (квартальная) «Отчет по труду» за январь-сентябрь 2015 подается на бланке утвержденном приказом Госкомстата Украины № 224 от 05.08.2014, не позднее 7 октября 2015.

Средняя зарплата в августе 2015 года

Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й за видами економічної діяльності.