Купити захищений носій ключової інформації (токен) для КЕП

Захищений носій інформації токен AvestKey / захищених носій информации токен AvestKey - електронний ключ, призначений для безпечного зберігання ключів Електронно-цифрового підпису (ЕЦП).

Якщо Ви використовуєте в своїй роботі AvestKey, Ваша ЕЦП в цілковитій безпеці! Захищений носій ключової інформації токен AvestKey забезпечує повну юридичну значимість всім електронним документам і надійний захист Вашої електронно-цифрового підпису!

Захищений носій ключової інформації токен AvestKey захистить Вас від підробки Вашої електронного підпису, копіювання секретного ключа і викрадення Вашої секретної інформації

Захищений носій ключової інформації (Защищенный носитель информации токен)

купить защищенный носитель ключевой информации токен

ЦІНА: 520 грн

]]>ЗАМОВИТИ]]>

Захищений носій ключової інформації токен AvestKey підтримується в продуктах M.E.Doc, ДФС (Податкова) та інших АЦСК України.

БЕЗПЕКА:

Захищений носій ключової інформації токен AvestKey забезпечує генерацію ключових пар ЕЦП і функції вироблення і перевірки ЕЦП всередині пристрою, особисті ключі ЕЦП зберігаються в AvestKey в зашифрованому вигляді і ніколи не покидають пристрою згідно всіх вимог державних стандартів безпеки України .

Приймаючи рішення використовувати в своїй роботі AvestKey, Ви приймаєте рішення захистити свій бізнес від зловмисників. Електронне декларування, весь електронний документообіг Вашої Компанії, які використовуються хмарні сервіси і веб-інтерфейси, корпоративна пошта, електронна звітність, а так само використовується система ДБО і доступ до електронних торгів не будуть піддаватися несанкціонованого доступу, а Ваша Компанія не буде ризикувати своєю репутацією.

Переваги:

1. До AvestKey безкоштовно додається:

  • комплект розробника (SDK),
  • драйвери (PKI-клієнт),
  • програма для управління ключами AvKeysTool.

2. AvestKey легко інтегрується з системним і прикладним програмним забезпеченням завдяки підтримці стандартизованих інтерфейсів CCID, PC / SC, PKCS # 11, включаючи використання AvestKey в Windows в якості смарт-карти.

3. Обсяг захищеної пам'яті (EEPROM) 256 Кбайт.

3. Ціна, в яку входить виконання пристрою в будь-якій кольоровій гамі, а також поліграфічне нанесення на пристрої необхідного логотипу.

4. Оперативність поставки, виробництво і збірка на території України.

Вторник, 27 Август, 2019

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов