Як отримати додатковий ЕЦП для ПРРО без відвідування АЦСК

,Юридичні особи можуть отримати або повторно згенерувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) для програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) без відвідування відокремленого пункту реєстрації (ВПР). Це можливо за умови наявності чинного КЕП, використовуючи програму «ІІТ Користувач ЦСК-1», яку можна безкоштовно завантажити з вебсайту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (]]>https://ca.tax.gov.ua]]>).
Щоб почати користуватися цією програмою, потрібно завантажити її актуальну версію з розділу «Отримання електронних довірчих послуг» на вебсайті. Інструкція щодо дистанційного створення сертифікатів для ПРРО для юридичних осіб знаходиться у цьому ж розділі в підрозділі «Підготовка документів та реєстрація» у категорії «електронна печатка для РРО (Юридична особа)».
Фізичним особам-підприємцям для отримання КЕП для ПРРО потрібно особисто звернутися до ВПР з необхідними реєстраційними документами. Перелік цих документів можна знайти на тому ж вебсайті у розділі «Отримання електронних довірчих послуг», обравши категорію «електронна печатка для РРО (Фізична особа)».

Пятница, 21 Июнь, 2024

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов