Отчетность по НДС подается только в электронной форме

Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві у зв’язку з набранням з 1 січня 2015 року чинності ]]>Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України»]]> звертає увагу платників податків на окремих змінах у питаннях подання податкової ]]>звітності з податку на додану вартість]]>.
Згідно з вимогами вказаного Закону, починаючи з першого звітного періоду 2015 року (січень, І квартал), звітність з ПДВ подається в електронній формі до контролюючого органу всіма платниками податків на додану вартість з дотриманням вимоги, реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному ]]>пунктом 49.4 Податкового кодексу]]>.
Останнім звітним періодом, за який декларації з ПДВ можуть бути подані на паперових носіях, є IV квартал 2014 (граничний термін подання 09.02.2015).
Нагадаємо, що подання звітності в електронному вигляді дає можливість забути про черги та відчути переваги економії робочого часу, а також гарантію автоматичної перевірки звітності.
Для подання звітності в електронному вигляді необхідно звернутися до Центрів обслуговування платників ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві для безкоштовного оформлення електронних ключів.

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов