Як закрити ФОП в Україні. Закриття ФОП онлайн

 Ряд податкових змін в кінці 2016 року спричинили те, що платники єдиного податку і ФОП-загальносистемними змушені закривати бізнес. На це вплинуло, зокрема, підвищення ставки єдиного податку для групи 2 вдвічі і обов'язок загальносистемників сплачувати єдиний соціальний внесок за кожен місяць незалежно від того, чи здійснювалася діяльність.

І хоча відкрити бізнес в Україні можна протягом доби, процес закриття триває трохи довше і викликає чимало запитань. На порталі ЛІГА була опублікована наступна інфографіка.

процедура закриття фізичної особи підприємця в Україні 2017

Але є також і приємна новина. Закрити ФОП також можна і через мережу Інтернет. Фізична особа підприємець може це зробити на порталі iGov.

Таке повідомлення зробив Дмитро Дубілет - керівник iGov. 

Знайти таку потрібну для ФОП функцію можна на порталі, в розділі "Послуги бізнесу" під назвою "Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням".

Послуги бізнесу igov   Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням

Скористатися такою послугою доволі просто. Треба тільки заповнити коротку форму на порталі та отримати відповідь від реєстратора про те, що ФОП закрито або отримати відповідні зауваження. Тобто, відвідувати реєстратора не потрібно.

Після цього, треба в продовж 10 днів звернутися до податкової інспекції.

Среда, 15 Февраль, 2017

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов