Финансовая отчетность в ГФС и ГССУ

В последнюю неделю у многих пользователей возникают проблемы с отправкой финансовой отчетности в ГФС и ГССУ. Например, формы  "Ф1. Баланс" (J0900108),  "Ф4. Звіт про власний капітал." (J0901005), J0911006... - эти формы не принимаются ГФС.
Формы Jхххххх и Fхххххх - не принимаются приемным шлюзом  в связи с тем, что с 1 января 2015 года отчетность подаваемая в статистику должна подаваться по формам которые начинаются на букву «S».
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 705-р повідомляємо, що починаючи з 01.01.2015 року приймання та обробка фінансової звітності буде здійснюватись за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

При формуванні звітності, яка подається до Державної фіскальної  служби України  і Державної служби статистики України слід використовувати формати на літеру «S». За результатами обробки такої звітності в органах Державної служби статистики України суб’єктам господарювання буде надіслано квитанція №2.

Якщо, органами Державної служби статистики України додатково формується повідомлення щодо результатів камеральної перевірки звітності, воно надсилається до суб’єкта господарювання засобами автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Звітність, яка подається тільки до Державної фіскальної  служби України  формується за форматами на літеру «J». Відповідно, за результатами обробки такої звітності в органах Державної фіскальної  служби України суб’єктам господарювання надсилається квитанції №2.

]]>http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/povidomlennya-platnikam-pod/178008.html]]>

НО, если отчет подается сразу и в ДССУ и в ДФС, то нужно сформировать и отправить его только один раз и это должен быть отчет с кодом на «S». Если Вы успешно зарегистрировали отчет в ДССУ, то больше никаких действий по этому отчету выполнять не нужно.
То есть, не нужно повторно формировать отчет с таким же названием, но другим кодом, чтобы отправить его в ДФС.

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов