Повідомлення про ЕЦП нового керівника: чи включати інформацію про ЕЦП працівників?

Підписане новим керівником повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП (форма J1391104) повинно містити дані про відповідальних осіб, навіть якщо таке повідомлення вже подавалося раніше.

Податківці в підкатегорії 129.03 ЗІР зазначили, що згідно з п. 4 розд. ІІІ Порядку №557, у Повідомлення включається інформація про підписувачів, які мають право підписувати електронні документи. На сформоване Повідомлення першими накладаються кваліфіковані або удосконалені електронні підписи, що базуються на кваліфікованих сертифікатах електронних підписів усіх осіб, зазначених у Повідомленні, в порядку їх внесення. Після них накладається кваліфікований або удосконалений електронний підпис керівника, а останньою – кваліфікована електронна печатка (за наявності), що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки.

Згідно з вимогами Порядку, у разі зміни керівника дія Повідомлення, підписаного попереднім керівником, припиняється. Тому, навіть якщо право підпису залишається за працівниками, інформація про яких вже була подана до контролюючого органу, новий керівник має надіслати нове Повідомлення (форма J1391104) із зазначенням відповідальних осіб.

Среда, 29 Май, 2024

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов