Як ФОП отримати ЕЦП в Приватбанку (через Приват24) безкоштовно?

]]>Приват24 [iOS, Android] UA]]>

В цьому материалі розглянемо, які дії потрібно виконати фізичній особі - підприємству, щоб отримати ЕЦП від АЦСК Приватбанк. ЕЦП може стати в нагоді ФОП в тому числі і для відкриття розрахункового рахунку в ПриватБанку онлайн.

Як його замовити через Приват24?

При здійсненні дій при відкритті поточного рахунку для підприємця в ПриватБанку онлайн, у багатьох користувачів можуть виникнути питання по такому питання як ЕЦП.

ЕЦП - це електронний цифровий підпис підприємця, який відкрив поточний рахунок в ПриватБанку. З допомогою ЕЦП підприємець ставить підпис на електронних платіжних документах, що є підтвердженням того, що він згоден здійснити цей платіж.

Іншими словами за допомогою ЕЦП ви підтверджуєте здійснення платежу або іншої фінансової операції в ПриватБанку.

Що ж робити, якщо у Вас до сих пір немає ЕЦП? Його можна замовити в Приватбанку віддалено через систему Приват24. Або отримати в будь-якому АЦСК.

Розглянемо, як ФОП може отримати ЕЦП через Приват 24

Для цього зайдіть в свій кабінет інтернет-банкінгу Приват 24 і перейдіть по розділах  «Усі послуги»/«Бізнес»/«Завантажити сертифікат».

как получить эцп в приват24

Можливо зявиться таке повідомлення: "Необхідно встановити розширення для браузера" - в такому випадку натисніть "Установить расширение".

как получить эцп в приват24

Також може бути таке: "CryptoPlugin не установлен". В такому разі встановіть криптоплагин за посиланням (ця міні програма ставиться дуже швидко і не вимагає додаткових дій від користувача).

как получить эцп в приват24

Такое, при замовленні сертифіката в Приват24 система може попросити Вас оновити версію Java. В даному випадку погодьтеся з оновленням шляхом натискання кнопки "Run".

как получить эцп в приват24

Далі, ви побачите вікно із заявкою на отримання сертифіката. Заявку потрібно максимально повністю заповнити і натиснути кнопку "Дані вірні", як на рисунку нижче... Якщо вам треба відредагувати Заявку, натисніть "Дані невірніі"

как получить эцп в приват24

Зверніть увагу, що поле «E-mail» обов’язкове для заповнення.

Далі Вам потрібно буде обрати директорію на ПК ( для створення в ній файлу – сховища ключів) та ввести пароль на сховище ключів, після чого сертифікат з розширенням _privat.jks буде збережений Вам на комп'ютер. Заявка на отримання сертифіката сформується автоматично. З’явиться вікно з відповідним повідомленням та інформацією щодо сертифіката

как получить эцп в приват24

Ось Ви і створили електронний цифровий підпис, який буде Вашим ключем у здійсненні Вашої підприємницької діяльності в Приватбанку.

Среда, 3 Апрель, 2019

Возможно вас заинтересует:

Материал подготовил Леонид Кузнецов